Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu gołdapskiego w okręgach nr 1, 2, 3
PKW opublikowała oficjalne wyniki głosowania do rady powiatu gołdapskiego w okręgach nr 1, 2, 3. Jak głosowano w Twoim regionie? Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje.
Wyniki wyborów do rady powiatu gołdapskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SOCHA-CZYŻ Monika Ewa: pozycja 1 : 2,09% (286 głosów)
- KOZŁOWSKA Marta: pozycja 2 : 2,09% (286 głosów)
- KRYŚCIO Romuald: pozycja 3 : 2,09% (286 głosów)
- KOZIC Filomena Jadwiga: pozycja 4 : 2,09% (286 głosów)
- KARDEL Paweł: pozycja 5 : 2,09% (286 głosów)
- MENTEL Czesław Kazimierz: pozycja 6 : 2,09% (286 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- IWANIUK Alicja Anna: pozycja 1 : 3,77% (516 głosów)
- BIŁAS Władysław: pozycja 2 : 3,77% (516 głosów)
- KRYGIER Anna: pozycja 3 : 3,77% (516 głosów)
- OŚKA Ryszard: pozycja 4 : 3,77% (516 głosów)
- SKRZECZ Grzegorz: pozycja 5 : 3,77% (516 głosów)
- MIKIELSKA Bożena Teresa: pozycja 6 : 3,77% (516 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOŁDAP-DOBRO WSPÓLNE:
- BRONICKI Andrzej Paweł: pozycja 1 : 2,08% (285 głosów)
- BUDZIŃSKA Beata Agnieszka: pozycja 2 : 2,08% (285 głosów)
- DEJNAK Paweł: pozycja 3 : 2,08% (285 głosów)
- BURBA Małgorzata Anna: pozycja 4 : 2,08% (285 głosów)
- AFTYKA Teresa: pozycja 5 : 2,08% (285 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I SZACUNEK:
- CZYŻ Paweł Artur: pozycja 1 : 2,28% (313 głosów)
- NAZAROWICZ-METLERSKA Beata: pozycja 2 : 2,28% (313 głosów)
- BORNEJKO Wioletta: pozycja 3 : 2,28% (313 głosów)
- KOTARA Kacper: pozycja 4 : 2,28% (313 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA:
- TYPYŁO Iwona Anna: pozycja 1 : 3,58% (490 głosów)
- KARDEL Tomasz: pozycja 2 : 3,58% (490 głosów)
- PIŃCZAK Łucja Barbara: pozycja 3 : 3,58% (490 głosów)
- FORYSIAK Jeremiusz Krzysztof: pozycja 4 : 3,58% (490 głosów)
- KULIŚ Małgorzata Marianna: pozycja 5 : 3,58% (490 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSZUKA:
- ZYBOROWICZ Anna: pozycja 1 : 3,39% (464 głosów)
- BOGUSZ Ryszard: pozycja 2 : 3,39% (464 głosów)
- KRAJEWSKI Jaromir Andrzej: pozycja 3 : 3,39% (464 głosów)
- LEWKOWICZ Stefan: pozycja 4 : 3,39% (464 głosów)
- KICIŃSKA Katarzyna: pozycja 5 : 3,39% (464 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY I DOŚWIADCZONY POWIAT:
- KUDRYK Irena: pozycja 1 : 1,76% (241 głosów)
- BERNATOWICZ Adam: pozycja 2 : 1,76% (241 głosów)
- KRAMKOWSKA Teresa: pozycja 3 : 1,76% (241 głosów)
- MICHNICZ Bogdan: pozycja 4 : 1,76% (241 głosów)
- KOWALSKA Dorota: pozycja 5 : 1,76% (241 głosów)
- WERCHOWICZ Paweł: pozycja 6 : 1,76% (241 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu gołdapskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SENDA Grażyna Barbara: pozycja 1 : 1,78% (719 głosów)
- WILCZYŃSKI Mariusz Jacek: pozycja 2 : 1,78% (719 głosów)
- DUCHNOWSKI Andrzej Zbigniew: pozycja 3 : 1,78% (719 głosów)
- LESZCZYŃSKI Ryszard: pozycja 4 : 1,78% (719 głosów)
- SZABŁOWSKA-RAFAŁKO Elżbieta: pozycja 5 : 1,78% (719 głosów)
- JANKOWSKI Adam: pozycja 6 : 1,78% (719 głosów)
- BRONAKOWSKA Izabela Joanna: pozycja 7 : 1,78% (719 głosów)
- ŁABANOWSKA Emilia: pozycja 8 : 1,78% (719 głosów)
- OŁÓW Sylwia Katarzyna: pozycja 9 : 1,78% (719 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KOZIOŁ Anna Anetta: pozycja 1 : 2,38% (961 głosów)
- RANT Piotr: pozycja 2 : 2,38% (961 głosów)
- KOT Anna Weronika: pozycja 3 : 2,38% (961 głosów)
- OSIECKI Janusz: pozycja 4 : 2,38% (961 głosów)
- SALA Jolanta: pozycja 5 : 2,38% (961 głosów)
- POREMBA Jacek Jerzy: pozycja 6 : 2,38% (961 głosów)
- ORŁOWSKA Anna: pozycja 7 : 2,38% (961 głosów)
- RYKACZEWSKI Marcin Wojciech: pozycja 8 : 2,38% (961 głosów)
- ŚMIGIEL Danuta: pozycja 9 : 2,38% (961 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOŁDAP-DOBRO WSPÓLNE:
- WALC Jarosław: pozycja 1 : 0,94% (378 głosów)
- ZAMOJSKA Mariola: pozycja 2 : 0,94% (378 głosów)
- STAŃCZAK Agnieszka: pozycja 3 : 0,94% (378 głosów)
- OSTROWSKA Teresa: pozycja 4 : 0,94% (378 głosów)
- NIERWIŃSKA Barbara: pozycja 5 : 0,94% (378 głosów)
- NAWRACKI Adam Ksawery: pozycja 6 : 0,94% (378 głosów)
- MOREK Michał: pozycja 7 : 0,94% (378 głosów)
- PONIATOWSKA Maja: pozycja 8 : 0,94% (378 głosów)
- ZDANCEWICZ Krzysztof: pozycja 9 : 0,94% (378 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ:
- RETEL Leszek: pozycja 1 : 0,86% (346 głosów)
- MOR-GÓRSKA Emilia: pozycja 2 : 0,86% (346 głosów)
- SIDOR Mirosław Józef: pozycja 3 : 0,86% (346 głosów)
- AUGUSTYNOWICZ Agnieszka: pozycja 4 : 0,86% (346 głosów)
- CEMEL Wojciech: pozycja 5 : 0,86% (346 głosów)
- ROZMYSŁOWSKA Agnieszka: pozycja 6 : 0,86% (346 głosów)
- GROTKOWSKI Maciej: pozycja 7 : 0,86% (346 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I SZACUNEK:
- ANTOLAK Ryszard: pozycja 1 : 0,41% (165 głosów)
- BAŁDOWSKA Irena: pozycja 2 : 0,41% (165 głosów)
- CIBOROWSKI Szymon: pozycja 3 : 0,41% (165 głosów)
- ANISZEWSKI Rafał: pozycja 4 : 0,41% (165 głosów)
- SOBUNIEWSKI Krzysztof: pozycja 5 : 0,41% (165 głosów)
- ADAMCZEWSKA Beata: pozycja 6 : 0,41% (165 głosów)
- KAPUŚNIAK Teresa: pozycja 7 : 0,41% (165 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA:
- WOŹNIAK Barbara Małgorzata: pozycja 1 : 0,73% (295 głosów)
- DANIŁOWICZ Jerzy: pozycja 2 : 0,73% (295 głosów)
- ŚWIERZBIN Monika: pozycja 3 : 0,73% (295 głosów)
- PRONIEWICKA Sylwia: pozycja 4 : 0,73% (295 głosów)
- BARANOWSKI Grzegorz: pozycja 5 : 0,73% (295 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSZUKA:
- WARDZIEJEWSKA Marzanna Marianna: pozycja 1 : 2,29% (922 głosów)
- STEĆ Jan: pozycja 2 : 2,29% (922 głosów)
- JANKOWSKA Ewa Bożena: pozycja 3 : 2,29% (922 głosów)
- MOŚCIŃSKI Piotr: pozycja 4 : 2,29% (922 głosów)
- WŁODARCZYK Ewa: pozycja 5 : 2,29% (922 głosów)
- KARPIŃSKI Remigiusz: pozycja 6 : 2,29% (922 głosów)
- SIÓŁKOWSKA Krystyna: pozycja 7 : 2,29% (922 głosów)
- WASZCZUK Bartłomiej: pozycja 8 : 2,29% (922 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY I DOŚWIADCZONY POWIAT:
- CIOŁEK Andrzej: pozycja 1 : 1% (404 głosów)
- GÓRNIAK Iwona: pozycja 2 : 1% (404 głosów)
- ROGALA Joanna: pozycja 3 : 1% (404 głosów)
- BRUŚ Adam: pozycja 4 : 1% (404 głosów)
- GÓRKO Grzegorz: pozycja 5 : 1% (404 głosów)
- JUREWICZ Barbara: pozycja 6 : 1% (404 głosów)
- BUCZYŃSKA Marta: pozycja 7 : 1% (404 głosów)
- TUNKIEWICZ Mirosław Stanisław: pozycja 8 : 1% (404 głosów)
- ORŁOWSKA Beata: pozycja 9 : 1% (404 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GOŁDAPI:
- OSTROWSKA Sylwia Izabela: pozycja 1 : 0,91% (368 głosów)
- KONOBROCKI Zbigniew: pozycja 2 : 0,91% (368 głosów)
- IWANIUK Beata: pozycja 3 : 0,91% (368 głosów)
- PODZIEWSKI Marian Tadeusz: pozycja 4 : 0,91% (368 głosów)
- KŁOS Milena Agata: pozycja 5 : 0,91% (368 głosów)
- BIAŁOUS Marcin: pozycja 6 : 0,91% (368 głosów)
- SKIBA Ewelina: pozycja 7 : 0,91% (368 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓŻNI LUDZIE JEDNA GOŁDAP:
- WASILEWSKI Piotr: pozycja 1 : 0,88% (354 głosów)
- RAKOWSKI Jacek: pozycja 2 : 0,88% (354 głosów)
- BUDZIŃSKA Anna: pozycja 3 : 0,88% (354 głosów)
- OSTROWSKA Celina: pozycja 4 : 0,88% (354 głosów)
- RÓŻAŃSKI Marek: pozycja 5 : 0,88% (354 głosów)
- BONDARUK Karol: pozycja 6 : 0,88% (354 głosów)
- WOJTALA-TAUDUL Monika Bożena: pozycja 7 : 0,88% (354 głosów)
- GRZESZCZUK Monika: pozycja 8 : 0,88% (354 głosów)
- SZCZYPIORSKI Jarosław Robert: pozycja 9 : 0,88% (354 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu gołdapskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- OSIŃSKI Andrzej Jan: pozycja 1 : 2,05% (249 głosów)
- SZKIREL Bogdan: pozycja 2 : 2,05% (249 głosów)
- WIAZOWSKA Bożena: pozycja 3 : 2,05% (249 głosów)
- WYSMUŁEK Beata: pozycja 4 : 2,05% (249 głosów)
- PASTUSZYŃSKI Zdzisław Stanisław: pozycja 5 : 2,05% (249 głosów)
- KARDASZ Halina: pozycja 6 : 2,05% (249 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WARAKSA Tomasz: pozycja 1 : 1,78% (216 głosów)
- FALIŃSKA Anna: pozycja 2 : 1,78% (216 głosów)
- GRYGUTIS Mirosław Andrzej: pozycja 3 : 1,78% (216 głosów)
- CHRYSTOWSKA Danuta Renata: pozycja 4 : 1,78% (216 głosów)
- ZDANCEWICZ Patrycja Kamila: pozycja 5 : 1,78% (216 głosów)
- ŚMIGIEL Paweł: pozycja 6 : 1,78% (216 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOŁDAP-DOBRO WSPÓLNE:
- SZMIT Tomasz Józef: pozycja 1 : 1,67% (202 głosów)
- JANKOWSKA Joanna Barbara: pozycja 2 : 1,67% (202 głosów)
- KOCHANOWSKA Barbara: pozycja 3 : 1,67% (202 głosów)
- KARDEL Elwira: pozycja 4 : 1,67% (202 głosów)
- CHMIELEWSKI Paweł: pozycja 5 : 1,67% (202 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ:
- DZIENIS Jarosław Wiktor: pozycja 1 : 2,07% (251 głosów)
- WÓJTOWICZ Justyna Jowita: pozycja 2 : 2,07% (251 głosów)
- SZOCIK Krzysztof: pozycja 3 : 2,07% (251 głosów)
- JANIK Wioletta: pozycja 4 : 2,07% (251 głosów)
- CZYGIER Krystian Mateusz: pozycja 5 : 2,07% (251 głosów)
- DZIOBKOWSKA Agnieszka Anna: pozycja 6 : 2,07% (251 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I SZACUNEK:
- URZĘDOWSKA Ewelina: pozycja 1 : 0,78% (95 głosów)
- KOŁOSZA Robert: pozycja 2 : 0,78% (95 głosów)
- BANAŚ Emilia Zofia: pozycja 3 : 0,78% (95 głosów)
- ULIŃSKI Dariusz: pozycja 4 : 0,78% (95 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSZUKA:
- WÓJTOWICZ Stanisław: pozycja 1 : 3,23% (391 głosów)
- DOJLIDA Ewa: pozycja 2 : 3,23% (391 głosów)
- LISZEWSKI Waldemar: pozycja 3 : 3,23% (391 głosów)
- HAMERLA Alicja Natalia: pozycja 4 : 3,23% (391 głosów)
- SZULC Samuel Tytus: pozycja 5 : 3,23% (391 głosów)
- GRABOWSKA Agnieszka: pozycja 6 : 3,23% (391 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY I DOŚWIADCZONY POWIAT:
- KAZANIECKI Krzysztof Tomasz: pozycja 1 : 3,08% (373 głosów)
- JUREWICZ Józef: pozycja 2 : 3,08% (373 głosów)
- TYLENDA Ewa: pozycja 3 : 3,08% (373 głosów)
- MIKIELSKA Jolanta: pozycja 4 : 3,08% (373 głosów)
- GONDEK Krystyna Grażyna: pozycja 5 : 3,08% (373 głosów)
- WIERKIEWICZ Artur: pozycja 6 : 3,08% (373 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GOŁDAPI:
- STAROSZCZUK-LUTO Anna: pozycja 1 : 2,55% (309 głosów)
- WOJTANIS Halina: pozycja 2 : 2,55% (309 głosów)
- ZAJĄCZKOWSKA Emilia: pozycja 3 : 2,55% (309 głosów)
- SKRZECZ Rafał: pozycja 4 : 2,55% (309 głosów)
- CHALECKI Adam: pozycja 5 : 2,55% (309 głosów)
- SZREJDER Adam Tomasz: pozycja 6 : 2,55% (309 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Jakie są zadania rady powiatu?
Rada powiatu jest organem stanowiącym i kontrolnym samorządu terytorialnego. Radni są wybierani w wyborach samorządowych. Organem nadzorującym jest wojewoda. Rozpatruje on skargi na działania i kontroluje działalność rady powiatu.
Rada powiatu posiada swoje określone zadania. Są to m.in:
- uchwalanie budżetu powiatu,
- stanowienie aktów prawa miejscowego,
- wybór i odwołanie zarządu powiatu,
- ustalenie wynagrodzenia przewodniczącego zarządu powiatu,
- ustalanie kierunków działania zarządu powiatu,
- rozpatrywanie sprawozdań z działalności zarządu,
- rozpatrywanie raportu o stanie powiatu.
Może Cię zainteresować
Wskaźnik Bogactwa Narodów, wiemy gdzie jest Polska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?