PlusLiga. Ślepsk w pierwszym domowym meczu pokonany. Suwalscy siatkarze nie dali rady z kolegami z Rzeszowa. Zobacz zdjęcia

Anna Gryza - Aneszko
Ślepsk Malow Suwałki przegrał z Asseco Resovia Rzeszów
Ślepsk Malow Suwałki przegrał z Asseco Resovia Rzeszów A. Gryza-Aneszko
Przy własnej publiczności, w czwartek, Ślepsk Malow Suwałki przegrał z Asseco Resovią Rzeszów 0:3. To był pierwszy domowy mecz suwalskich siatkarzy w nowym sezonie PlusLigi. Publiczność po półrocznej przerwie licznie zgromadziła się na trybunach hali Suwałki Arena.

Ślepsk Malow Suwałki został rozgromiony przez Asseco Resovia Rzeszów 0:3. Gospodarze mimo wsparcia publiczności nie poradzili sobie ze swoimi gośćmi. We wszystkich setach dominowali siatkarze z Rzeszowa (21:25, 19:25, 21:25).

Kolejny mecz w PlusLidze Ślepsk Malow Suwałki zagra w poniedziałek, 30 października na wyjeździe z GKS Katowice.