Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin, legniczanie z medalami

Piotr Krzyżanowski
Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin, legniczanie z medalami Fot. Klub Karate Shinkyokushin
Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin, legniczanie z medalami. W Kobierzycach odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin KOBIERZYCE CUP 2018. Jest to największy w Europie( i jeden z największych w świecie) turniej karate Shinkyokushn dla dzieci i młodzieży, więc konkurencja była ogromna. W zawodach wystartowało prawie 500 zawodników z 6 krajów. Z Legnickiego Klub Karate Shinkyokushin KNOCDOWN w Kobierzycach popróbowali sił: Martyna Czernik, Maja Sosnowska, Natalia Karwacka, Weronika Turkiewicz, Bartek Gruszczyński, Bartek Gwóźdź, Wiktor Turkiewicz, Maks Gołębiewski i Olek Krzywicki. Poziom był bardzo wysoki, by zdobyć medal trzeba było się mocno napracować. Zdobyliśmy jedno pierwsze i trzy trzecie miejsca. Na najwyższym stopniu podium stanęła Maja Sosnowska, a brązowe medale zdobyli Weronika Turkiewicz, Natalia Karwacka i Olek Krzywicki. Pozostali nasi zawodnicy przegrali swoje pojedynki po zaciętych walkach.